Webmaster Forum Sahibi 16 Yaşındaki Celil KILIÇ ile Ropörtaj

Türkiye’nin En Genç Webmaster’ı Celil ile Tanıştık!

Türkiye’nin en büyük webmaster forumlarından kabul edilen webmasterforum.com.tr’nin en genç yöneticisi 16 yaşındaki Celil KILIÇ ile bu macera ve kendisi aleyhinde bir ekip sorular sorduk. Sorularımıza oldukca hoş ve açık şekilde cevap veren webmaster platformu sahibi Celil’i birazcık yakından tanıyalım.

1. Celil KILIÇ kimdir? Iyi mi biridir?

Celil Kılıç 15 Haziran 2004 İstanbul doğumlu 16 yaşındaki bir bilgisayar tutkunudur. 7 yaşından bu yana bilişim teknolojilerine ilgim mevcut oyunlarla başlamış olan bilişim serüvenim bir hosting firmasında emek harcayarak ve kendi webmaster forumumu kurarak devam etti. Rizeliyim, birazcık lazlık kanımda mevcut yeri ulaşınca sinirli yeri ulaşınca keyifli bir insan olabiliyorum. Şu zamana kadar yaptığım bütün işlerde “Her zaman en iyisini yap” sözüyle ilerledim.

2. Hangi Alanlarda Hizmet Veriyorsun?

Başta sunucu/hosting ve SEO olmak suretiyle bir oldukca alanda tecrübem ve deneyimim bulunmakta. Bunlardan bazıları; blog ve forum sistemleri, reklam danışmanlığı, toplumsal medya, video kurgu, yazı yazarlığı, siber güvenlik, grafik tasarım ve proje yönetimi şeklinde.

3. Niçin Webmaster Forum?

Webmaster Forum sitesini kurmamızın temel amacı insanların kendilerini daha özgür hissetikleri, bilgiye daha kolay ulaşabilecekleri ve ayrı zamanda katı kurallar olmadan alışveriş yapabilecekleri bir platform kurmaktı. 2017 yılından bu yana yaptığımız yenilik ve güncellemeler ile kullanıcılara en iyi deneyimi sunmaya çalışıyoruz.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *