WhatsApp yepyeni hususi durumunu kullanıma sundu

WhatsApp blogundan bugün meydana getirilen açıklamada, “Bir grup aramasına başladıktan sonra bile katılma özelliğini kullanıma sunuyoruz” denildi.

Şirketten meydana getirilen açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

* Çoğumuzun birbirinden ayrı olduğu bir zamanda, arkadaşlarınız ve ailenizle bir grup aramasında bir araya gelmekten daha iyi bir şey ve hususi bir anı kaçırdığınızı fark etmekten daha fena bir şey yoktur.

* Grup aramalarının popülaritesi artmaya devam ederken kullanıcılarımızın deneyimini iyileştirmek için çalışıyoruz. Normal olarak uçtan uca şifrelemenin güvenliğini ve gizliliğini sağlamaya devam ediyoruz.

* Bugün, bir grup aramasına başladıktan sonrasında bile katılma hususi durumunu kullanıma sunuyoruz. Katılıma açık aramalar, bir grup aramasını başlarken yanıtlama yükünü azaltırken WhatsApp’ta grup aramalarına karşı karşıya sohbetlerin doğallığını ve kolaylığını getiriyor.

* En iyi sohbetler asla beklemediğiniz aniden gerçekleşir. Artık grubunuzdaki bir şahıs telefon çaldığında aramayı kaçırsa bile aramaya istediği vakit katılabilir. Ek olarak arama devam etmiş olduğu sürece aramadan ayrılabilir ve aramaya tekrardan katılabilirsiniz.

* Ek olarak kimin aramada bulunduğunu ve kimin çağrı edildiğini sadece hemen hemen katılmadığını görebilmeniz için bir arama bilgisi ekranı oluşturduk. “Yoksay”a basarsanız ondan sonra WhatsApp’taki aramalar sekmesinden katılabilirsiniz.

* Katılıma açık aramalar bugünden itibaren kullanıma sunuluyor ve insanların bu yepyeni deneyimden en iyi şekilde yararlanmaya başlayabileceklerini umuyoruz.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *