WhatsApp’tan kullanıcılara bomba özellik! Artık para iadesi meydana getirecek!

WhatsApp Hisse, popüler söyleşi uygulaması için birkaç gelir akışından biri. Şirket şimdi daha çok insanoğlunun bu ödeme hizmetini kullanmasını sağlamak için bazı yepyeni özellikler ekliyor. Bu özellikler içinde para iadesi ve para transferi seçenekleri bulunuyor.

WABetaInfo tarafınca hazırlanan bir rapora bakılırsa WhatsApp, Android uygulamasının beta sürümünde bir geri ödeme özelliği üstünde çalışıyor. Geçen Kasım ayında şirket, iki yıl süresince kontrol modunda çalıştırdıktan sonrasında Hindistan’da WhatsApp Hisse‘i piyasaya sürmüştü.

WhatsApp Hisse yepyeni özellikler ile kullanıcıları çekmeyi hedefliyor

ShiftDelete’te yer edinen habere bakılırsa, WhatsApp Hisse‘in almış olduğu yepyeni özellikler içinde geri ödeme seçeneği mevcut. Buna bakılırsa kullanıcılar WhatsApp üstünden alışveriş yaptıklarında 48 saat içinde para iadesi alabilecekler. Buna ek olarak para transferi özelliği de sunmayı planlayan platform bütün bu işlemleri uçtan uca şifreleme yöntemi ile en güvenilir şekilde sunacak.

Geçtiğimiz günlerde Telegram‘ın da canlı görüşmeleri kaydedeceği haberi çıkınca kullanıcılar en popüler mesajlaşma uygulamaları içinde olan WhatsApp’a geri dönmeye başladılar. Şirket de bu durumun bilincinde olacak ki platformuna daha oldukça kullanıcı çekmek için birbirinden değişik özellikler sunmaya devam ediyor.

WhatsApp Hisse‘e gelecek bu yepyeni özellikler hemen hemen kontrol aşamasında. Bütün testlerin problemsiz gerçekleşmesi durumunda özellik daha geniş bir sürüme yayılacaktır. Bu kapsamda özelliği ülkemiz de alacaktır desek yanlış olmaz.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *