Yapım şirketi, son noktayı koydu! İşte Seda Sayan, Alişan ve Demet Akalın gerçeği…

Aleyhinde, “Demet ve Alişan’ın ekmeğiyle oynadı” iddiaları çıkan Meşhur sanatçı Seda Sayan, Instagram hesabından bir video yayınlayarak “50 kere söyledim, 1 kere daha söylüyorum, bir daha da sormasınlar. Kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da. Bir daha konuşturmayın beni. Bunu bilen gayet iyi bilir. Bilmeyen de iyi öğrensin” dedi.

Seda Sayan’ı Intagram’dan engellemiş olan Demet Akalın ise, Sayan’ın açıklamasının peşinden şunları söylemiş oldu:

“Seni sever sayarız! 21 Mayıs’ta ‘Sakın inanmayın böyle abuk sabuk haberlere canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın. Ben de, ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ekiple ağlarken ‘Ben başlıyorum’ diye mesaj gönderdin. Cenaze evine davulla gidilmez. Son açıklamam ama beni seninle yanak yanağa göremezler.”

“Seda Sayan’la anlaşıldı”

Tartışmaların büyümesinin peşinden programının yapım şirketi Global Medya’dan şu izahat yapılmış oldu:

“Global medya tarafınca Yıldız TV için hazırlanan ve başarıya ulaşmış bir sezonun peşinden final icra eden ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programı sözleşmede öngörülmüş olduğu tarihte sonlanmıştır. Her iki taraf da sözleşmenin gereğini eksiksiz bir halde yerine getirmiştir.

Derhal akabinde de sayın Seda Sayan’a teklif götürülmüş ve gene Yıldız TV’de yepyeni sezonda yayınlanmak suretiyle başka bir program için kendisiyle antak kalma sağlanmıştır.

Dolayısıyla bir programın bitirilip öteki bir program için antak kalma yapılmasının birbiriyle ilintisi yoktur. Sözleşme süresi sonunda biten bir programın peşinden başka bir program için görüşmelerin yapılması organik bir süreçtir.

Bu vesile ile Global Medya olarak kıymetli sanatçılarımız Demet Akalın ve Alişan’a bir kez daha teşekkür ediyor, Türkiye’nin sultanı Seda Sayan’a da ‘Hoş geldiniz’ diyoruz.”



Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *