Yapıt Yenenler’in eşi Berfu Yıldız Yenenler’den ‘aldatma’ itirafı

Güldürmen ve oyuncu Yapıt Yenenler ile Miss Turkey 2015’te 4. güzel seçilen Berfu Yıldız, 2019’da evlenmiş ve aynı yıl evlatları Şimal’i kucaklarına almıştı. Çiftin ikinci bebekleri Mete de geçtiğimiz Mart ayında dünyaya gelmişti.

“Aldattım”

Berfu Yıldız Yenenler, Bloomberg HT’de gösterilen ‘Aslı Şafak’la İşin Aslı‘ programına konuk oldu. Yenenler, samimi açıklamalarda bulunmuş oldu.

Eşiyle oldukca iyi anlaştığını söyleyen 26 yaşındaki Yenenler, Aslı Şafak‘ın, “Hiç aldattın mı?” soruna, “Ergenlik döneminde aldatmışımdır. Tam hatırlamıyorum, lise zamanlarında muhakkak birini duygusal olarak aldatmışımdır. Onunlayken bir başkasından hoşlanmışımdır. Bu aldatmak sayılıyorsa, evet aldattım” yanıtını verdi.

Berfu Yenenler, ondan sonra “Kimi aldattın?” sorusuna ise şu cevabı verdi:

“Fiziksel olarak aldatma değil de, duygusal olarak olmuştur. Olur ya öyle lisede, yan sınıftakini de seviyorum ama öteki sınıftakini de seviyormuşum… Ay karşıdaki de çok tatlıymış falan… O zamanlardan bahsediyorum.”

Miss Turkey 2021’e damga vuran diyalog

Öte taraftan geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Miss Turkey 2021 yarışmasının final gecesinin sunuculuğunu Yapıt Yenenler ve eşi Berfu Yenenler üstlenmişti. Organizasyonun ilerleyen dakikalarında Meşhur çift içinde geçen diyalog hem geceye hem de toplumsal medyaya damga vurmuştu.

İlk canlı gösterim deneyimine çıktığını belirten ve patavatsız biri bulunduğunu söyleyen Berfu Yenenler’in bu sözlerinin peşinden Yapıt Yenenler eşine, “Sen kendini bana bırak, rahat ol” ifadelerini kullanmıştı.

“Ne zaman kendimi sana bıraksam…”

Berfu Yenenler‘in, “Eser, ne zaman kendimi sana bıraksam çocuğumuz oluyor.” yanıtı ortalığı yıkmıştı. Yenenler’in eşine verdiği yanıt salonda ilkin derin bir sessizlik yarattıktan sonrasında kahkaha tufanı koparmıştı.

Jüri üyelerinden Azra Akın da kahkahalara boğulmuştu. Berfu Yenenleri’in sözleri toplumsal medyada da oldukca konuşulmuştu.

“Bu şakadan dolayı kendimi hiç rahatsız etmiyorum”

Berfu Yenenler kendisine gelen eleştirilerin peşinden, “Karı-koca arasındaki naif bir şakadan bile duyar kasmak isteyenler için şunu söylemek isterim; Televizyonda öpüşme görünce koşarak kanal değiştirmek zorunda olarak büyümedim ve burası özgür bir ülke. Eminim bu şakayı bir erkek yapsa bu kadar üstüne durulmazdı. Kadın olarak bu şakayı yaptığım için kendimi hiç rahatsız hissetmiyorum. Açıkçası bana bu alanı açtığı için de ekstra teşekkür ederim kocacığım.” ifadelerini kullanmıştı.

Yapıt Yenenler ise, “Ahlak bekçiliğini sakince yere bırakın ve gülün” mesajını paylaşmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *