Yargı dizisi ile ilgili sürpriz gelişme! İlk kez…

Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaşmış olduğu Yargı dizisi, bir Avrupa ülkesinde ekrana gelmeye başlamış olacak.

Yargı ateşi, İspanyol seyircileri de saracak. Böylece, Ay Yapım tarafınca çekilen Yargı, ilk kez yabancı bir ülkede yayınlanacak.

Tv Gazetesi’nin haberine nazaran, öteki dizilerin aksine bir uyarlama olmayan ve senaristliği tamamen Türk üretimi olan Yargı, senarist Gökyüzü Ergenekon’un 1 yıldan uzun devam eden derin bir araştırmasının sonucu olarak çekilerek ekranlara geldi. Dizinin tamamen Türk üretimi olması da büyük bir gurur deposu oldu.

Yargı’nın yurtdışına açılmasıyla ilgili kısa süre ilkin güzel bir haber daha gelmişti. Bu habere nazaran, internasyonal dijital gösterim platformu HBO Max, Yargı’nın bütün haklarını satın almak suretiyle harekete geçti. Eğer antak kalma gerçekleşirse Yargı, dünyanın birçok ülkesinde seyirciyle buluşacak.

2022’de Türkiye pazarına girmeye hazırlanan platform, Yargı’nın gösterim haklarını almak suretiyle harekete geçti. 

HBO Max daha ilkin Sadakatsiz, Alev Alev, Sen Çal Kapımı, Menajerimi Ara, Kara Sevda, Kızım, Hanım, Babil, Mucize Hekim ve Baraj dizilerinin gösterim hakkını satın almıştı.

IMDb 2021 senesinde En İyi Türk Dizileri sıralamasında da Yargı, senenin en iyi dizisi seçildi. İki hafta aradan sonrasında yepyeni bölümüyle fırtınalar yaratacak olan dizi bu başarıyı sonuna kadar hak ediyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *