Yargıcı Cüneyt Çakır, 2. kez dalya diyecek

FIFA kokartlı yargıcı Cüneyt Çakır, Fransa’nın Monaco ile Hollandanın PSV takımları içinde 4 Kasım Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi B grubu müsabakasını yönetecek.

Fransa’nın Monaco şehrindeki II. Louis Stadyumu’nda saat 20.45’de başlamış olacak müsabakada Cüneyt Çakır’ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun meydana getirecek. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Alper Ulusoy olacak. Karşılaşmada Mete Kalkavan VAR, Hüseyin Göçek ise AVAR olarak vazife meydana getirecek.

Bu görevle beraber Cüneyt Çakır, internasyonal alandaki 200. müsabakasına çıkacak. Bu müsabakalar içinde 2 final ve 14 yarı final bulunuyor.

Halil Ümit Meler’e de vazife

FIFA kokartlı bir öteki yargıcı Halil Ümit Meler ise, İngiltere’nin Leicester City ile Rusyanın Spartak Moskova takımları içinde aynı gün oynanacak UEFA Avrupa Ligi C grubu müsabakasında düdük çalacak.

İngiltere’nin Leicester Stadyumu’nda saat 23.00’de başlamış olacak müsabakada Halil Ümit Meler’in yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Cevdet Kömürcüoğlu meydana getirecek. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Arda Kardeşler olacak. Karşılaşmada Abdulkadir Bitigen VAR, Polonya Futbol Federasyonu’ndan Tomasz Kwiatkowski ise AVAR olarak vazife meydana getirecek.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *