Yasak aşk ölümle bitti! Müzisyen MC Kevin yaşamını yitirdi!

Brezilya, Meşhur müzisyen MC Kevin‘in ölümü ile biten yasak aşk skandalını konuşuyor. Yepyeni evli Brezilyalı müzisyen otelde eşini aldatırken, yakalanma korkusu ile balkona çıkmış ve buradan düşerek feci şekilde can vermişti.

Vakayla ilgili soruşturma sürerken şarkıcının eşini aldattığı hanım olan Bianca Domingues isminde model mevzu ile ilgili sessizliğini bozdu ve oldukca konuşulacak açıklamalarda bulunmuş oldu.

26 yaşındaki Bianca Domingues, 23 yaşındaki şarkıcının kendisine ilişki için 376 dolar teklif ettiğini iddia etti. Domingues,’evli olduğundan bunun bir sır olarak kalması icap ettiğini söylemiş oldu’ dedi.

Uyuşturucu itirafı

MC Kevin ile olayın yaşandığı gün tanıştığını belirten model beraber uyuşturucu madde kullandıklarını itiraf etti.

Korkulu vaka iyi mi meydana geldi?

İngiliz Daily Mail gazetesi gündeme bomba benzer biçimde düşen olayın detaylarına ulaştı. Buna nazaran, müzisyen, biri odasının kapısını açmaya çalıştıktan sonrasında karısının onu yakalamak suretiyle olduğundan korktu ve balkona firar etti.

Müzisyen beşinci kattaki balkondan aşağıdaki kata kendini indirmeye çalıştı. Sadece filmlerde görmeye alışkın olduğumuz bu sahne gerçek hayatta feci bir halde son buldu.

23 yaşındaki müzisyen, bu esnada dengesini yitirdi ve yere çakıldı. Görgü tanıkları 5’inci kattan düşen şarkıcının nefes almaya devam ettiğini deklare etti.

Vaka anından derhal sonrasında çekilen ve toplumsal medyada yayılan videoda bir kişinin Portekizce ‘nefes alıyor, ambulans çağırın’ söylediği duyuluyor. Sadece meydana getirilen bütün müdahalelere karşın MC Kevin kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Hastaneden meydana getirilen açıklamada düşme ile oluşan hasarın yanı sıra şarkıcının kalp krizi geçirdiği bilgisine de yer verildi.

Şarkıcının balkona çıkmasına yol açan olayın ise karısı ile hiçbir alakasının olmadığı anlaşıldı. Odaya girmeye çalışan kişinin şarkıcının iş arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

Brezilyalı müzisyen yalnız üç hafta ilkin Tulum’da 33 yaşındaki ceza avukatı Deolane Bezerr ile evliliğe ilk adımını atmıştı. MC Kevin dün Breilzya’nın Sao Paulo kentinde toprağa verildi. Vaka kısa sürede toplumsal medyada viral oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *