Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den sürpriz karar

FOX TV’nin fenomen dizisi Yasak Elma‘da Yıldız karakteriyle oldukça sevilen Meşhur oyuncu Eda Ecegüldürü senaristliği yazmaya başladı.

Özgürlük’ten Mehmet Üstündağ, bir güldürü dizisi yazan Eda Ece’nin en büyük imgesel, kendi yazdığı komediyle ekranlarda olmak istediğini söylemiş oldu.

İşte Üstündağ’ın “Kendi yazdığı komedide oynayacak” başlıklı o yazısı:

“Vizyonun sevilen oyuncusu Eda Ece, güldürü senaristliği yazmaya başladı. Yapımcı Fatih Aksoy’dan pozitif cevap alan Ece, tıpkı Gülse Birsel ve Gupse Özay şeklinde kendi komedisini yazan oyuncular kervanına katılacak.

Başarıya ulaşmış oyuncu Eda Ece; Gülse Birsel ve Gupse Özay’ın izinden gidiyor! Bir güldürü dizisi yazan Eda Ece’nin en büyük imgesel, kendi yazdığı komediyle ekranlarda olmak. Seneler ilkin Londra’dayken yazmaya başladığı senaryosuna uzun soluklu dizi projesi sebebiyle ara veren güzel oyuncu, şimdilerde tekrardan yazmaya başlamış.

Yapımcı Fatih Aksoy ile yönetmen Neslihan Yeşilyurt’a yazdıklarını gösteren ve onay alan Eda Ece, dinlence sonrası bir aksilik çıkmazsa yepyeni dizisinin çalışmalarına başlamış olacak.

Senaryo yazmayı oldukça seven Ece, yazdıklarının çevresi tarafınca beğenilmesinden dolayı oldukça mutlu. Sadece ekran önünden tamamen kamera arkasına geçmeyi ise şimdilik düşünmüyor. Ilk olarak “oyuncu” bulunduğunu da her fırsatta vurguluyor.”

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *