Yasemin Sakallıoğlu ile Burak Yırtar evliliğe ilk adımını attı

Toplumsal medyada paylaşmış olduğu videolarla fenomen olduktan sonrasında oyunculuğa adım atan Yasemin Sakallıoğlu, uzun süredir aşk yaşamış olduğu Burak Yırtar ile evliliğe ilk adımını attı.

Sürpriz nikah

Çift, Beşiktaş‘taki bir otelde sessiz sedasız nikah masasına oturdu. Çift, pandemi sebebiyle ailesi ve şahitlerinin katılmış olduğu mütevazi bir organizasyon ile evlendiklerini duyurdu.

“Bir küçük sürprizimiz var”

Mutlu haberi Instagram hesabından yayınladığı fotoğraflarla duyuran Sakallıoğlu, “Bir küçük sürprizimiz var” ifadelerini kullandı.

“Evlenmek hoşumuza gider”

32 yaşındaki oyuncu, eşi ile beraber çekilen karesini “Evlenmek hoşumuza gider” şeklindeki esprili bir not ile takipçileriyle paylaştı.

“Kimse kendini değersiz hissetmesin istedik”

“İçinde bulunduğumuz süreç özel günlerimizi 50 davetli ile sınırladığından bu mutlu günümüzü iki tarafın da annesi, babası ve şahitleri eşliğinde gerçekleştirdik” diyen Meşhur oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

“Malum bir yakın akrabayı çağırsak, diğerine haksızlık olacaktı… Kimse kendini başkasıyla kıyaslamasın, biz mutlu olurken bir başkası kendini değersiz hissetmesin istedik. Şimdiden anlayışınıza ve iyi dileklerinize teşekkür ederiz. Yasemin-Burak Yırtar…”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *