Yaz Sezonunda Black Desert Evreninde Daha Fazla Ödül

Yaz Sezonunda Black Desert Evreninde Daha Fazla Ödül! Maceracılar Black Desert TürkiyeMENA’da yazın gelişini kutlamaya devam ediyor. Yaz Sezonu güncellemesinin arkasından elde edilmiş başarıya ulaşmış geri dönüşler yardımıyla kutlamalar kapsamında Maceracılara ödül kazanmaya devam ediyor. Konuk Kartı kullanarak oyuna yepyeni kaydolan Maceracılar ise Kalıcı Erişim kazanma hakkına haiz olacaklar.

Pearl Abyss, Yaz Sezonu güncellemesi ile beraber sezona hususi yepyeni 200 bin karaktere ulaşmış olmanın mutluluğunu paylaşıyor. Bu başarı yardımıyla Black Desert TürkiyeMENA’da yaz sezonu daha da keyifli bir halde sürmeye devam edecek. Yaz Sezonu, Maceracılara sürem karakterlerini daha süratli ve daha kolay düzey atlama avantajları sunacak.

Konuk Kartı ile Kalıcı Erişim Hakkı

Black Desert TürkiyeMENA’da yepyeni olan Maceracılar, 30 Haziran geçmişine kadar oyuna 30 günlük erişim için Konuk Kartı talep edebilecekler. Bu erişim süresi süresince Sürem Karakterleri ile 50. seviyeye ulaşan Maceracılar, kalıcı erişim kazanabilecekler. Bu sayede bir paket satın almak zorunda olmadan oyunu kalıcı olarak elde ederek, oyunda kalıcı olmanın keyfini sürebilecekler.

Daha çok informasyon için Black Desert TürkiyeMENA resmi web adresini ziyaret edebilirsiniz.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *