Yeliz Yeşilmen ile Ali Uğur Akbaş, sessiz sedasız boşandı

Müzisyen ve oyuncu Yeliz Yeşilmen, 2010 senesinde iş insanı Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturdu. Bu evliliğinden 2 çocuk dünyaya getiren Yeşilmen, geçtiğimiz Şubat ayında eşiyle problemler yaşamış ağlayarak çekmiş olduğu videoyla isyan etmişti.

Sessiz sedasız boşandılar

Taze Magazin’in haberine gore, evliliğindeki sorunları çözemeyen Yeşilmen, ayrılık sonucu aldı. Çift, Pazartesi günü sessiz sedasız boşandı. Mevzunun basına yansımaması isteyen çift, boşanmalarıyla ilgili de şimdilik bir izahat yapmadı.

“Özel hayatımla ilgili soru sormayın”

Toplumsal medya hesabını etken şekilde kullanan ve her anını takipçileriyle paylaşan Yeliz Yeşilmen, hususi hayatıyla ilgili gelen soruları yanıtsız kalamadı.

Yeşilmen,  “Mesajlarınızı okuyorum, çok teşekkür ederim. Özel hayatımla ilgili de çok soru geliyor ama lütfen özel hayatımla ilgili şeyleri bir süre sormayın. Biz böyle lay lay lom şekilde gidelim” dedi.

“Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum”

Geçtiğimiz şubat ayında eşiyle büyük bir mesele yaşayan Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabından ağlayarak bir video yayınlamış ve sonunun yüzüne kezzap atılan Bergen’e benzemesinden korktuğunu söylemişti. Yeşilmen videosunda şu ifadeleri kullanmıştı:

“Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Sonrasında kızım geldi makyaj yapmış oldu, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak zorundayım. Mecburum buna. Şu an hiç kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı vardığında dökerim. Kimle ilgili bulunduğunu, neyle bulunduğunu da söylemeyeceğim. Bu mevzuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım bundan dolayı ev halkının hepsi üzüldü. Daima kuvvetli olmak zorundayız. Biz Türk bayanı var ya dünyada bir numarayız.

Ancak her şeye şükreden acılarının içinde mutlu olan bir kadınım. Hiçbir süre, asla kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim yardımıyla yaşıyorum. Fazlaca güzel mesajlar yollamışsınız. Yakınımdakiler biliyor ne işe yaradığını, bir ihtimal bigün siz de öğrenirsiniz.O gün bugün değil. Bakalım süre ne getirecek, bilmiyorum. Bir tek son sözüm; iyi niyetimin daha çok kullanılmasını artık istemiyorum. Fazlaca büyük fedakarlıklar yaptım, her mevzuda da yapıyorum fakat sonumun Bergen benzer biçimde olmasını da istemiyorum.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *