YENİ KARE GELDİ| Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin Yepyeni Dizisi Aleyhinde Bütün Merak Edilenler. . ► .
., .

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’yi bir araya getiren “Bir Denizaltı Hikayesi”nden yepyeni kareler geldi. Peki dizinin mevzusu ne? Oyuncu kadrosunda hangi meşhur adlar var? İşte diziye dair merak edilenler
Netflix’te yayınlanması beklenen ‘Bir Denizaltı Hikayesi’ dizisinin çekimleri İzmir Foça’da devam ediyor. İzmir ve Cunda Adası’nda yapılacak çekimlerin hemen sonra İstanbul’a uzanması umut ediliyor.
Projenin yazar kadrosunda Jason George Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı içeriyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik var.
Son olarak 2019 senesinde ‘Çarpışma’ dizisinde gördüğümüz Kıvanç Tatlıtuğ’un bilim ekibindeki dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu olan ‘Arman’ karakterine, ‘Kadın’ dizisiyle uzun süre ekranlara kalan Özge Özpirinçci’ninse ‘Defne’ karakterine yaşam vereceği biliniyor.
Oyuncu Kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin yanı sıra Kırmızı Oda’nın Tabip Ayşe’si Meriç Aral, Jet Sosyete dizisindeki Alara Çıkrıkçıoğlu rolüyle hafızalara kazınan Ecem Uzun ve son olarak Masumlar Apartmanı dizisinde seyrettiğimiz Alper Hücum eden içeriyor. Dizinin mevzusu ise alışılmışın oldukça haricinde. Bilinmiş olduğu kadarıyla dizi, bir bilim ekibinin, Dünya’yı sarsan bir felaketi araştırmak için askeri denizaltıya binerek oldukça maceralı bir yolculuğa çıkmasını anlatacak

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin yaşamına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#KıvançTatlıtuğ #ÖzgeÖzpirinçci #BirDenizaltıHikayesi

source
#YENİ #KARE #GELDİ #Kıvanç #Tatlıtuğ #Özge #Özpirinçci39nin #Yepyeni #Dizisi #Aleyhinde #Bütün #Merak #Edilenler

10 Comments
  1. Sébastien K Mayıs 24, 2021 Reply
  2. Emine Şenerler Mayıs 24, 2021 Reply
  3. Anonimo 123 Mayıs 24, 2021 Reply
  4. Zehra Mayıs 24, 2021 Reply
  5. h A. Fardo Mayıs 24, 2021 Reply
  6. kerem hande Mayıs 24, 2021 Reply
  7. nurcan kaplan Mayıs 24, 2021 Reply
  8. Suleyman Muhammed Mayıs 24, 2021 Reply
  9. Mevlüt Can Ayaz Mayıs 24, 2021 Reply
  10. ruzi ruziyev Mayıs 24, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *