Yepyeni Derslik Nova Bütün Platformlarda Black Desert Evrenine Geliyor

Pearl Abyss bugün, yepyeni derslik Nova’nın PC, mobil ve konsol dahil bütün platformlarda Black Desert hayatına geldiğini duyurdu.

Dünyanın dört bir yanından Maceracılar artık buz benzer biçimde soğuk Sabah Yıldızı’nı ve Quoratum kalkanını kullanan Calpheon Krallığı’nın son yıldızı Nova’yı oynayabilecekler. Nova, yıkıcı saldırılar ortaya koyabilir ve düşmanlarına diz çöktürmek için benzersiz beceriler kullanabilir.

Bununla beraber Nova hem hücum hem de müdafa becerileriyle donatılmış stratejik bir cephe savaşçısıdır. Kalkanının arkasında müdafa pozisyonunda kalırken, Kraliyet Muhafızlarını çağırabilir ve onlara düşmanlarını yerle bir etmesini emredebilir.

Nova, Bütün Black Desert Evrenine Kutlama Etkinlikleri Getiriyor

Nova’nın Black Desert dünyasında yer almasını kutlamak için bütün platformlarda oyun içi etkinlikler düzenlenecek. Maceracılar, Nova karakterlerini daha süratli ve daha kuvvetli bir halde geliştirmek için bu etkinliklere katılmaya çağrı ediliyor.

Daha çok informasyon almak için Black Desert TürkiyeMENA, Black Desert Mobile ve Black Desert Console sitelerini ziyaret edebilirsiniz.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *