Yepyeni Gazino’da Ebru Yaşar fırtınası

Performansları öncesinde basın mensupları ile bir araya gelen Ebru Yaşar ve Sakiler, samimi açıklamalarıyla dikkat çektiler.

”Gazino kültürü bildiğimiz fakat yaşayamadığımız bir kültür. Aslen burası tüm müzisyenler için büyük bir imtihan. Burdan geçtin her yerden geçtin demek” sözleri ile gazinoların oldukça hususi mekanlar bulunduğunun altını çizen Sakiler, kısa röportajın peşinden sahnedeki yerlerini aldılar.

Dünyadan Uzak başta olmak suretiyle dillere pelesenk olan şarkılarını mekanı dolduran yüzlerce müzikseverlerle beraber seslendiren Sakiler, sahneden iltifatlar eşliğinde indi.

Didem dansları ile yürek hoplattı

Gecenin ikinci kısmında Yepyeni Gazino sahnesindeki yerini alan Oryantal Didem, yürek hoplatan dansları ile herkesi büyüledi. Ortalama otuz dakika sahnede kalan Didem, görkemli performansı ile göz doldurdu.

Yepyeni Gazino‘nun bu haftaki assolisti olan başarı göstermiş sanatçı Ebru Yaşar‘da sahnedeki yerini almadan ilkin basın mensuplarını kulisinde ağırladı.

Mutluluğa giden yol müzikten geçer…

Yepyeni nesil gazino kültürü tekrardan başladığı hatırlatılan Yaşar, siz de ilk sahne alan sanatçılardansınız neler söylemek istersiniz sorusuna ? “Hayırlı olsun diyoruz. Bizler şarkıcılar sanatçılar olarak şarkı söylemeyi seviyoruz. İnsanlar da tabi ki mutlu olmak deşarj olmak ve müzik ile buluşmak istiyorlar. Aslında mutluluğa giden yol yani müzikten geçer diye düşünüyorum. Özlenen gazino günlerinin geri dönmesi hepimiz için apayrı bir heyecan.” dedi.

Kendimce dengelerim var

Ebru Yaşar oldukça derhal her dönem dört gözle beklenen formunu iyi mi koruduğu aleyhinde “Bigün yürüyüş yapıyorsam, öteki gün pilates yapıyorum. Spor adeta benim için bir manada yaşam seçimi oldu. Normal olarak açta kalmıyorum. Bigün oldukça yersem ertesi gün yemeği azaltıp hareket ve spora ağırlık veriyorum. Kendimce dengelerim var.

Her an süprizlerim olabilir

Yepyeni bir şarkı arayışına girmiş olduğu konuşulan Yaşar, “Şarkılar her zaman olur. Şimdi artık fazla single yapar olduk. Çok severek dinlediğim bazı parçalar var. Bir bakmışsınız single yapmışım yada albüm yapmışım. Ama şimdilik bir iki şarkılık sürpriz bir şeyler yapabilirim.” dedi.

Röportajın peşinden sahnenin yolunu tutan başarı göstermiş sanatçı Ebru Yaşar,  performansı için tercih etmiş olduğu Le Mariee marka elbisesi ile göz kamaştırdı. Dillere pelesenk olan şarkılarını yüzlerce kişilik koro ile hep bir ağızdan seslendiren Yaşar, gecenin finalinde ise ”Ben Bilmiyorum” şarkısına bis yaparak görkemli geceyi iltifatlar eşliğinde noktaladı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *