Yeşilçam filmlerini aratmayacak aşk hikayesi! 38 senelik ilk aşkına Esra Erol’da kavuştu!

Atv ekranlarında gösterilen Esra Erol’da programında filmlere mevzu olacak bir kavuşma yaşandı. 38 yıl ilkin birbirlerine aşık olan ve beraber kaçmaya kabul eden Havva Hanım ve Servet Bey, aileler yüzünden ayrılmak mecburiyetinde bırakıldı. Seneler sonrasında değişik birer yaşam kuran ikili, bir süre sonrasında eşlerinden ayrıldı ve rastlantı eseri manavda karşılaştı.

 Havva Hanım, arkası dönük olan Servet Bey’e “Bu pırasanın fiyatı ne kadar?” diye sordu, Havva’yı sesinden tanıyan Servet ise, “Sana bedava” yanıtını verdi.

 “Hiçbir pırasa fiyatı bu kadar romantik sorulmamıştı”

 Seneler ilkin ikilinin içinde geçen bu diyalog canlı yayına damga vururken sunucu Esra Erol da “Hiçbir pırasa fiyatı bu kadar romantik sorulmamıştı herhalde” diyerek stüdyodaki herkesi güldürdü.

Havva hanım, servet beyi terk etti

Seneler sonrasında karşılaşan ikili 4 yıl beraberlik yaşadıktan sonrasında bir ihtilaf sonucu Havva Hanım Servet Bey’i terk ediyor. Terk edilen Servet Bey, tekrardan ilk aşkına kavuşabilmek ve 38 senelik aşkıyla nikah masasına oturmak için Esra Erol’a başvurdu.

“Bu yüzyılda böyle bir aşk görülmemiştir”

1 gün sonrasında Havva Hanım, Servet Bey’in çağrısına kulak verdi ve Esra Erol’un programına geldi. Havva Hanım “Ben çok şanslı bir kadınım, bu yüzyılda böyle bir aşk görülmemiştir. Biz birbirimizi çok sevdik” dedi.

Servet Bey ise, aşkını şu şekilde dile getirdi: “O uyurken ben onun nefesini dinliyorum.”

Maddi sebeplerden nedeniyle biten ve 38 yıl sonrasında tekrardan kavuşan çift için Esra Erol’da programına telefon yağdı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *