YIKILMADIM AYAKTAYIM | Kasları Tutulan Aleyna Tilki Ayakta Durmakta ZorlandıKas tutulması sebebiyle vücudunu hareket ettirmekte zorluk çeken Aleyna Tilki, teşhis ve tedavi için doktorların yolunu tuttu. MedyaCini.net’in görüntülediği Aleyna Tilki, hastalığı ile ilgili mühim açıklamalar yapmış oldu.

Müzisyen, tedavi için geldiği kliniğin önünde korumalarının yardımıyla yürüyebildi. Sıhhat durumu ile ilgili izahat icra eden Tilki, “İki tane test yaptıracağım. Sonuçta vücudum kasıldı hareket etmekte zorlanıyorum kaslarım tutuldu ama belki sorun sadece kaslarda değildir. Kan değerlerime de bakılacak. Yaşlı gibi kambur yürüyorum” dedi.

Aleyna Tilki, yaşamış olduğu sıkıntının fazlaca çalışmaktan kaynaklandığını deklare etti. Günde 12 saat çalıştığını söyleyen Aleyna Tilki, ‘Dizi çekimleri yüzünden bu hale geldiniz?’ sorusuna “Yıkılmadım ayaktayım. Evet, aktif çalışıyorum. Dizi çekimi bitiyor oradan stüdyoya gidiyorum orada çalışıyorum, sonra İngilizce klibimizin çekimleri var ona çalışıyorum derken bu hale geldim” dedi.

Aleyna Tilki, bir muhabirin ‘Hırs mı yapıyorsunuz?’ sorusuna ise “Hayır asla! Çalışma aşkı diyelim. Kolay gelsin” dostlar diyerek kliniğin yolunu tuttu.

. . ► .
., .

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin yaşamına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#AleynaTilki #Magazin #MagazinBurada

source
#YIKILMADIM #AYAKTAYIM #Kasları #Tutulan #Aleyna #Tilki #Ayakta #Durmakta #Zorlandı

14 Comments
  1. K A R İ A Temmuz 2, 2021 Reply
  2. İbrahim Kingg Temmuz 2, 2021 Reply
  3. Pərişan Vəliyeva Temmuz 2, 2021 Reply
  4. Melisa & Ömer Temmuz 2, 2021 Reply
  5. Melisa & Ömer Temmuz 2, 2021 Reply
  6. Melisa & Ömer Temmuz 2, 2021 Reply
  7. Dr King Schultz Temmuz 2, 2021 Reply
  8. Basit Temmuz 2, 2021 Reply
  9. KPSS ve YDS TV Temmuz 2, 2021 Reply
  10. Hasan DAĞ Temmuz 2, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *