Yitik suç duyurusu yapılmıştı! Oyuncu Matthew Mindler, ölü bulunmuş oldu!

ABD Birleşik Devletleri, çocuk oyuncu olarak bir döneme adını yazdıran Matthew Mindler‘ın ölü olarak bulunmasının şokunu yaşıyor.

Haber Global’in haberine bakılırsa 19 yaşlarında olan oyuncu, Millersville Üniversitesi‘ndeki eğitimine bu yıl başlamıştı. Geçen Perşembe günü Mindler için yitik suç duyurusu yapılmış oldu.

Mindler’ın ailesi oğullarının Çarşamba günü odasına dönmediğini öğrendikten sonrasında Matthew’yü aradı sadece telefonlara cevap verilmeyince aile yitik bildiriminde bulunmuş oldu.

Oyuncu, son olarak geçen Salı günü akşam saat 8 civarında odasından çıkarken kampüsün kamerasına yansımıştı. Ertesi gün derslere de girmedi.

Meydana getirilen aramalar sonucunda Matthew, kampüs civarlarındaki Manor Township‘te ölü olarak bulunmuş oldu.

Genç oyuncunun ölüm sebebi hemen hemen bilinmiyor. Cesedi Lancaster Adli Tabipliği‘ne götürüldü. Yapılacak araştırmaların arkasından Mindler’ın ölüm sebebinin açıklanması planlanıyor.

Oyuncunun ölümünün şüpheli olup olmadığı mevzusunda da hemen hemen izahat yapılmadı.

Matthew Mindler 2011 senesinde My Idiot Brother’da Paul Rudd, Elizabeth Banks ve Zooey Deschanel‘le beraber rol almıştı. Son oynadığı rol ise 2016’da Chad: An American Boy’daki Peter karakteriydi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *