Yüksek Mimar Ozan Demirbaş, konteyner ev projesi ile bütün dikkatleri üstüne çekti

Konteyner projesiyle kendi hayalini de gerçekleştirdiğini belirten Ozan Demirbaş, hem zelzele hem pandemi endişesini yaşatmayacak olan, minimalize edilmiş sıhhatli ve rahat bu konteyner ev için “Evinize adım atıp, tek bir bakışta yaşam alanınızın tümünü görebildiğinizi hayal edin. Yatak odanız, mutfağınız, banyonuz ve oturma odanız. Böyle küçük ama huzurlu ve sağlıklı bir yaşam oldu bizim için” ifadelerini kullandı.

Konut, otel, restoran, mağaza, kafe, rezidans, daire, ofis, okul, iş merkezi, spor salonu ve benzeri projelerin yanında birçok Meşhur isimle de çalışan mimarın bilhassa dikkat çeken bir öteki emek harcaması ise Sıkıntılı Center bünyesindeki 120’yi aşkın rezidansın iç dekorasyon emekleri. Projeyi şekillendirirken mekân sahibi ile empati kurmaya itina gösterdiğini belirten Demirbaş, inşaat ve mimarlık alanındaki çalışmalarına istinaden şunları söylemiş oldu:

“Bir Yüksek Mimar olarak öncelikli amacım müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Müşterilerimin taleplerini, hayallerini onlara sunarak karşılamak. En iyi hizmeti sunmak için mimarlık ve iç mimarlık alanındaki yenilikleri yakından takip etmek, mimarlık ve iç mimarlık alanındaki araştırma ve çalışmalarıma devam ederek bu alana katkıda bulunabilmek.”

Yüksek Mimar Ozan Demirbaş Kimdir?

Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Kısmı mezunudur. Kariyerine tırmanan adımları güçlendirmek için {mezun olduğu} üniversitede “Proje Yönetimi” alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Aydınlı olan, 33 yaşındaki Yüksek Mimar Ozan Demirbaş, Ceyda Tunca Demirbaş ile evli ve Ada isminde bir kız çocuğuna haizdir.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *