Yüzünü köpek ısırmıştı! Oyuncu Clara McGregor’un suratındaki izler silindi!

İskoçlu erkek oyuncu Ewan McGregor‘un kendisi benzer biçimde aynı mesleği seçen 25 yaşındaki kızı Clara, yaşamış olduğu büyük şoku ve fena günleri geride bıraktı.

İtalya’nın Ischia kentinde düzenlenen film festivalinin de konuklarından kabul edilen Clara McGregor, önceki gün deniz tadı yaparken objektiflere takıldı.

Festivalin son günü

Özgürlük’te yer edinen habere gore, bu yıl 18 ile 25 Temmuz tarihleri içinde gerçekleşen Ischia Global Film Festivali‘ne konuk olan Clara McGregor, festivalin son gününü de denizin ve güneşin keyfini çıkararak geçirdi.

Yüzündeki izler silindi

Kahverengi desenli mayosuyla deniz tadı meydana getiren Clara McGregor, sonrasında şezlonguna uzanıp uzun uzun kitabını okudu. Genç kız, geçen ay korkulu bir vaka yaşamış ve yüzü bir köpek tarafınca ısırılmıştı. Hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan Clara McGregor‘ın yara izlerinin tamamen geçmiş olduğu de dikkat çekti.

Yüzünü köpek ısırmıştı

Clara Mc Gregor, geçen ay, rol almış olduğu The Birthday Cake adlı filmin galası için kırmızı halıya çıkmasına otuz dakika kala bir köpeğin saldırısına uğramıştı. Yüzünden yaralanan McGregor, başına gelenleri de toplumsal medya sayfasından duyurmuştu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *