Zeynep Bastık, Tolga Akış’ın evlenme teklifine tekrardan ‘evet’ dedi

Yapmış olduğu coverlar ile popüler olan müzisyen Zeynep Bastık, uzun bir süredir beraber olduğu reklamcı nişanlısı Tolga Akış‘tan evlenme teklifi aldı.

Sevgilisine ikinci kez ‘Evet’ yanıtını veren Bastık, gözyaşlarına hakim olamadı. Akış’ın sürprizi karşısında duygusal anlamış olur yaşayan Zeynep Bastık, mutluluğunu takipçileriyle paylaşmayı ise dikkatsizlik etmedi.

“İlişkimizin beşinci gününde evlenme teklifi etti”

2018 senesinde aşk yaşamaya başladığı Tolga Akış ile 2019’da nişanlanan Meşhur müzisyen, “Tolga mesleğinde öngörüsü çok yüksek biridir ama özel hayatında bu kadar öngörülü olacağını düşünmedim. Daha ilişkimizin beşinci gününde evlilik teklif etti. Ben nasıl ‘Evet’ dedim, bilmiyorum. Sadece kalp ve inanmışlık… Mantık, bilinç yok” ifadelerini kullanmıştı.

“Bu fotoğrafa iki kişi daha eklensin istiyorum”

Takipçilerinin sorularını yanıtlayan Bastık, “En büyük hayaliniz ne?” sorusuna, “En başta sağlıklı ve huzurlu olmak istiyorum. Hayatlarınızın içinde uzun yıllar şarkı söyleyerek, varolmak istiyorum. Yaşamım boyunca gücümü iyiye ve iyiden yana kullanabilmek, bir gün ölüp gittiğimde arkamda kalıcı şeyler bırakabilmek ve sevgiyle hatırlanmak istiyorum. Ve bu fotoğrafa en az iki kişi daha eklensin istiyorum. Başka da bir hayalim yok” şeklinde yanıt vermişti.

“Özlem duyuyorum”

Müzisyen, geçtiğimiz senelerde Habertürk’e yapmış olduğu açıklamalarda ise şu ifadeleri kullanmıştı:

“Hiç romantik değilim. Hayatımda bir defa aşık olmuşum ya da olmamışımdır. Aşk sözleri de yazıyorum ama özlem duyduğum için. Birine deliler gibi aşık olup, onun için şarkı yazmak nasıl olurdu diye düşünüp yazdığım birkaç parça var. Bazıları da, ‘Off gerçekten böyle hissediyor olsam ya…’ diye yazdığım şeyler. Bana samimi geliyor aslında çünkü özlem duyuyor ve bir gün yaşamayı istiyorsun.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *